İletişim

0252-444-00-00

Marmaris - Muğla

info@marmairsgokart.com

Karting ve Spor

  • Kendine üst seviyede özgüven oluşturur.
  • Kondisyon sağlar.
  • Ani karar verebilme yeteneğini geliştirir.
  • Sorumluluk almasını sağlar.
  • Rekabet isteğini arttırır.
  • Trafikte daha kontrollü olmasını sağlar.
Top
Hakkımızda – MARMARİS GO KART
fade
3178
page-template-default,page,page-id-3178,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-no-behavior,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Hakkımızda

Marmaris Go Kart olarak yıllardır elde ettiğimiz Go Kart tesis deneyimimizi ile değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Herhangi bir karting pisti olmak yerine fark yaratmayı amaçlayan MARMARİS GO KART; sadece yaz döneminde havaların iyi olduğu zamanlarda karting yapabilme imkanını kışın da aynı şekilde sürdürebilmeyi amaçlamıştır.

Yaz, kış demeden hız, tutku ve heyecan arayan Go Kart sevdalılarına hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Karting ve Spor

Kendine üst seviyede özgüven oluşturur. Kondisyon sağlar.

Ani karar verebilme yeteneğini geliştirir. Sorumluluk almasını sağlar.

Rekabet isteğini arttırır. Trafikte daha kontrollü olmasını sağlar.

Karting Nedir

Go-kart ya da kart adı verilen çok küçük, benzin ve hava soğutmalı, arkadan motorlu, dört tekerlekli minyatür araçlarla yapılan pist yarışıdır. Karting, motor sporlarının temelidir ve pist yarışlarının küçük kardeşi olarak kabul edilir. 7 den 70 e her insanın yapabileceği bu spor dalı hem kolay olması hem de maliyetinin düşük olması nedeniyle hızla popülerleşmektedir.

Pist Özellikleri

Arzu eden gruplar ve firmalar için saatlik turnuvalar düzenlenebilmekte; 1. olanlara hatıra kupası, madalya ve fotoğraf hizmeti verilmektedir.

Sizler yarış keyfi yaparken, sizlerle birlikte gelen ailelerinize soğuk ve sıcak içecekler, soğuk sandviç, tost hizmeti verebilecek bir kantinimiz mevcut olup; şehrin gürültüsünden uzak temiz bir hava soluyarak doğanın içinde olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Ziyaretiniz sırasında, dinlenirken ya da aileniz sizi beklerken laptopunuzla tesislerimizdeki kablosuz internet bağlantısı ile sınırsız internet keyfini yaşayabilirsiniz.